Zmiana Sterów Klasycznych Na Ahead | Stery Kierownicy Klasyczne 인기 답변 업데이트

당신은 주제를 찾고 있습니까 “zmiana sterów klasycznych na ahead – Stery kierownicy klasyczne“? 다음 카테고리의 웹사이트 th.taphoamini.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: th.taphoamini.com/wiki. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 Wykręć Podlasie 이(가) 작성한 기사에는 조회수 1,682회 및 좋아요 62개 개의 좋아요가 있습니다.

zmiana sterów klasycznych na ahead 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 Stery kierownicy klasyczne – zmiana sterów klasycznych na ahead 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

Wymiana sterów z wianuszka na łożyska maszynowe

zmiana sterów klasycznych na ahead 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

[stery] zmiana z klasycznych na ahead – Forum Rowerowe

hejka, teraz mam ramę pod 1″ i amortyzator z rurą sterową 1″ i mam stery klasyczne (takie co się nakręca te nakrętki na gwintowaną rurę …

+ 여기에 자세히 보기

Source: www.forumrowerowe.org

Date Published: 4/7/2021

View: 5053

Wymiana widelca a stery (klasyczne na ahead) – Osprzęt i części

Bajkszajki chciałbym zmienić sobie welec na sztywny, ale mam klasyczne stery, czy jeśli będę zmieniał welec na taki pod system ahead, …

+ 여기에 표시

Source: forum.szajbajk.pl

Date Published: 9/11/2021

View: 1776

Rura sterowa gwintowana pod Ahead – Rowerowe Porady

… w której są zamontowane stery Ahead na rurę sterową 1″ (25,4mm). … usunąć (wybić) z ramy stery klasyczne a potem osadzić stery a-head.

+ 여기에 보기

Source: roweroweporady.pl

Date Published: 3/29/2021

View: 5459

Wymiana sterów w rowerze – jak to zrobić? – Centrum rowerowe

Stery rowerowe są poddawane intensywnej eksploatacji. … Stery klasyczne, czyli skręcane – spotykane w starszych rowerach.

+ 자세한 내용은 여기를 클릭하십시오

Source: www.centrumrowerowe.pl

Date Published: 10/25/2022

View: 9407

Jak przejśc z klasycznego mostka na ahead? – Forum szosowe

Jak przejśc z klasycznego mostka na ahead? – napisał w Wsporniki, kierownice, pedały, siodła: Witam! Mam w rowerze klasyczny mostek i stery …

+ 자세한 내용은 여기를 클릭하십시오

Source: szosa.org

Date Published: 12/24/2022

View: 7490

Regulacja sterów ahead – jak dokręcić stery w rowerze?

Stery ahead zamiast klasycznych. Skoro o sterach mowa, warto przy okazji wspomnieć, czy istnieje możliwość zamiany tych klasycznych na ahead.

+ 여기에 보기

Source: pieknyrower.pl

Date Published: 1/19/2022

View: 3850

Wymiana sterów w rowerze – Swiatelka.pl

można wymienić klasyczne stery na ahead? Czy mając klasyczne jedyną możliwością wymiany amora jest zakup np takiego …

+ 여기에 보기

Source: www.swiatelka.pl

Date Published: 5/28/2021

View: 3004

Stery – wRower.pl – Rowery od A do Z

Jedyna możliwością zmiany położenia kierownicy jest zakup wspornika o większym kącie nachylenia. Aby zmienić stery klasyczne na ahead, musimy również …

+ 여기에 더 보기

Source: wrower.pl

Date Published: 8/27/2021

View: 6101

주제와 관련된 이미지 zmiana sterów klasycznych na ahead

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 Stery kierownicy klasyczne. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

Stery kierownicy klasyczne
Stery kierownicy klasyczne

주제에 대한 기사 평가 zmiana sterów klasycznych na ahead

  • Author: Wykręć Podlasie
  • Views: 조회수 1,682회
  • Likes: 좋아요 62개
  • Date Published: 2022. 5. 2.
  • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=Qw_yDRphnCI

Wymiana sterów w rowerze – jak to zrobić?

Stery w rowerze wbrew pozorom wcale nie mają najłatwiejszego życia. Podczas jazdy nie tylko nieustannie działają na nie duże siły, ale także regularnie są obryzgiwane wodą spod przedniego koła. Z czasem może prowadzić to do problemów, takich jak: luzy, trzaski lub nawet utrata płynności działania. W wielu wypadkach można te problemy rozwiązać za pomocą gruntownego serwisu łożysk, jednak czasem konieczna jest wymiana całego mechanizmu.

Z wymianą sterów można sobie poradzić samemu.

Można to oczywiście zlecić serwisowi, jednak wymiana sterów w rowerze nie jest bardzo skomplikowana, dlatego część użytkowników decyduje się przeprowadzić ją samemu. Co prawda nie potrzeba do tego specjalistycznych narzędzi, jednak gadżety takie, jak wybijak czy prasa do sterów zdecydowanie ułatwiają wykonanie tego zadania.

Wymiana sterów rowerowych – od czego zacząć?

Istnieje przynajmniej kilka rodzajów sterów rowerowych, dlatego przed wymianą warto sprawdzić, jaka wersja występuje w naszym jednośladzie. Wszystko po to, aby nowy zestaw na pewno pasował. Bywa to o tyle skomplikowane, że poszczególne modele różnią się rozmiarami.

Najczęściej występujące typy i rozmiary sterów rowerowych to:

Stery klasyczne, czyli skręcane – spotykane w starszych rowerach. Występują w rozmiarze 1 cal oraz 1 i 1/8 cala.

Stery A-head – nowocześniejsze, najpopularniejsze obecnie rozwiązanie. Mogą występować w rozmiarze 1 i 1/8 cala lub w wersji taperowanej (zwężanej), gdzie górna miska to 1 i 1/8 cala, a dolna jest większa i mierzy 1 i ¼ lub 1 i ½ cala.

Poszczególne stery mogą różnić się również umiejscowieniem łożysk. Możliwe konstrukcje to:

Stery półzintegrowane – z miskami wciśniętymi do środka główki, co zapewnia dobre spasowanie z widelcem.

Stery zintegrowane – z miskami zintegrowanymi miskami wewnątrz ramy, na których bezpośrednio osadza się łożyska. Jest to rozwiązanie cenione ze względu na niższą wagę, rzadsze pojawianie się luzów oraz lepszą odporność na zabrudzenia.

W rowerach retro mogą występować także stery zewnętrzne, gdzie miski łożysk umiejscowiono poza główką ramy. Inna możliwość to stery mieszane, czyli górny półzintegrowany, a dolny zewnętrzny.

Kiedy ustalimy już, że do wymiany potrzebujemy np. zintegrowanych sterów A-Head do rury sterowej o średnicy 1 i 1/8”, wówczas możemy zamówić pasujący model i przygotować się do samej wymiany.

Do montażu sterów rowerowych (najpopularniejszego typu A-head) potrzebny będzie zestaw podstawowych narzędzi, czyli zestaw kluczy imbusowych oraz młotek. Pracę zdecydowanie ułatwią praska do montażu oraz wybijak do sterów, jednak da się także obejść bez nich – zastąpią je: młotek i drewniany kołek lub długi śrubokręt. Przed podjęciem próby montażu i demontażu takimi domowymi sposobami warto jednak pomyśleć o tym, że koszt wykonania tej pracy w profesjonalnym serwisie to maksymalnie kilkadziesiąt złotych i czasem nie warto ryzykować uszkodzenia np. mufy ramy.

Stojak serwisowy zdecydowanie ułatwi pracę.

Jak wymienić stery w rowerze

Najpierw należy zdemontować przednie koło. Jeżeli nasz rower jest wyposażony w hamulce szczękowe, to je także musimy zdjąć z widelca. Następnie możemy przejść do wykręcenia mostka. Najpierw odkręcamy śrubę kontrującą na kapie (zwanej również kapslem lub grzybkiem) oraz dwie mocujące śruby boczne . Teraz możemy ściągnąć mostek oraz wszystkie podkładki dystansowe. Warto odłożyć je na bok w tej samej kolejności, aby później nie mieć problemów przy złożeniu całości w tej samej kolejności oraz odpowiednią stroną. Na tym etapie żaden element nie trzyma widelca, dlatego musimy sami go przytrzymać, aby nie wypadł.

Łożyska kulkowe możemy wyjąć już teraz, natomiast maszynowe trzeba wybić razem z miskami. Do tego potrzebny jest wybijak, który wystarczy włożyć do główki ramy i uderzyć młotkiem. Raz z dołu i raz góry, ponieważ miski są dwie.

Na tym etapie powinniśmy dobrze wyczyścić mufę ramy. Następnie możemy osadzić nowe miski wewnątrz za pomocą praski. Po zamocowaniu smarujemy ich wnętrze uniwersalnym smarem, np. Shimano Grease. Dalej możemy założyć łożyska, wsunąć widelec z dolną bieżnią w mufę, a na górnej miejsce zakładamy górną bieżnię. Montaż reszty komponentów powinien już pójść z górki – podkładki dystansowe wciskamy na rurę sterową, zakładamy i przykręcamy mostek, skręcamy kapę do gwiazdki.

Jak dokręcić stery w rowerze?

Przy dokręcaniu trzeba zdać się na intuicję lub wskazania producenta. Musi być to skręcone na tyle mocno, aby skasować luzy, jednak zbyt duża siła może ograniczyć ruchomość sterów.

Najlepiej najpierw lekko dokręcić mostek, aby się nie obracał. Następnie z wyczuciem skręcić kapsel. Przy śrubie zazwyczaj podany jest moment obrotowy, z jakim powinno się to zrobić – zazwyczaj to około 5 Nm. Dlatego osoby posiadające w warsztacie klucze dynamometryczne mogą wykonać to nie z wyczuciem, lecz dokładnie według zaleceń. Na końcu dokręca się obie śruby na mostku i voilà, stery wymienione!

Jak przejśc z klasycznego mostka na ahead? – Wsporniki, kierownice, pedały, siodła

Napisano 28 marzec 2013 – 23:20

Witam!Mam w rowerze klasyczny mostek i stery (takie co się nakręca te nakrętki na gwintowaną rurę sterową). Chciałbym przejść na ahead. Co musze kupić?Nie zależy mi za bardzo na wadze, chodzi mi bardziej o bardziej nowoczesny wygląd. Wiem, że jest jakiś konwerter i przedłużka rury sterowej ale nie do końca wiem czego szukaćpozdrawiamTakie coś załatwi sprawe? Jeśli tak to polećcie coś troche lepszego niż zoom bo niby na wadze nie zależy ale bez przesady

Regulacja sterów ahead – jak dokręcić stery w rowerze?

Rower składa się z wielu elementów, ważniejszych i mniej ważnych, popularnych i słabo znanych. Wśród nich są stery ahead. Jak je dokręcić, aby móc jeździć rowerem wygodnie i bezpiecznie? Można to zrobić samodzielnie lub z pomocą profesjonalnego serwisu, a szczegółowe wyjaśnienie poniżej.

Czym są stery ahead?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym w ogóle są stery ahead, gdyż nie wszyscy się orientują. Są to po prostu łożyska, które znajdują się w główce ramy. Na nich jest mocowany widelec. Dzięki takiej konstrukcji można swobodnie poruszać kierownicą i tym samym zmieniać kierunek jazdy. Mechanizm ten sprawia, że wykonywanie danej czynności odbywa się płynnie i nie wymaga użycia siły.

Wszystkie te elementy muszą być ze sobą dobrze połączone, aby nie było luzów. Luzy mogłyby przyczynić się do uszkodzenia łożysk i oby tylko łożysk. W każdym razie trzeba je szybko wyeliminować.

Aktualnie w rowerach stosuje się stery ahead, wyróżniające się prostą konstrukcją. Gwint został tu przeniesiony do środka rury sterowej. Jest umieszczany poprzez zastosowanie wbijanej gwiazdki albo rozpieranego ekspandera. Na rurkę zaś nakłada się przelotowy mostek oraz podkładki, tak by nieco wystawały nad rurę. Od góry przykręca się śrubę. To właśnie ma na celu wyeliminowanie luzów.

Osoby, które nie mają doświadczenia w serwisowaniu swojego jednośladu, często dopytują, jak wygląda regulacja sterów ahead, jak wykonać tę czynność. Warto więc opisać to w szczegółach. Jeśli ktoś ma wprawę w tego typu pracach przy swoim rowerze, regulacja powinna przebiec bardzo sprawnie.

Regulacja sterów ahead – jak przebiega ten proces?

Podkładka powinna wystawać 2-4 mm ponad poziom rury. Nie wyżej, ponieważ jeśli zabraknie wysokości, podczas skręcania kapsel może zetknąć się z mostkiem, a wówczas skasowanie luzów będzie niemożliwe. Kiedy mostek jest wysoko, może dojść do uszkodzenia go lub całej rury. Dlatego trzeba wykazać się tu precyzją i lepiej poprawić czynność, niż przesadzić z dokręceniem.

Przed przystąpieniem do wykonania tej czynności, mostek powinien być odkręcony i obracać się swobodnie na rurze sterowej. Śrubę należy dokręcać do momentu uczucia lekkiego oporu. Trzeba też skupić się na luzach i ruchu widelca. Wcześniej wystarczy tylko dokręcić mostek, tak aby się nie obracał. Kontrolę nad luzami najłatwiej jest przejąć, chwytając główkę ramy i stery, a także podkładki, mostek. Teraz można zaciskając przedni hamulec, poruszyć rowerem zarówno do przodu, jak i do tyłu. Jeśli w tym momencie okaże się, że elementy te poruszają się względem siebie w pionie, będzie trzeba poluzować mostek, a następnie dociągnąć kapsel. Chodzi tu o to, aby całość była sztywna.

Bardzo ważne jest, by sprawdzić, jak chodzą łożyska. Jeżeli na przykład przy skręcaniu kierownicy czuć ruch kulek, zgrzyt czy też trzeba użyć siły, należy zluzować mostek, a także popuścić śrubę w kapslu.

Tak właśnie wygląda regulacja sterów w rowerze. Na koniec trzeba jeszcze dokręcić mostek według wskazówek producenta. I gotowe.

Wiele osób nie ma pojęcia, jak dokręcić stery w rowerze i robi to na zasadzie prób i błędów. Otóż warto mieć na uwadze to, że jeden błąd może doprowadzić do uszkodzenia wielu elementów, z których rower ten się składa. Jeśli ktoś faktycznie nie zna się na tego typu czynnościach, powinien udać się do serwisu, gdzie zostanie obsłużony profesjonalnie i sprawnie.

Stery ahead zamiast klasycznych

Skoro o sterach mowa, warto przy okazji wspomnieć, czy istnieje możliwość zamiany tych klasycznych na ahead. Wiele osób o to właśnie pyta. Otóż okazuje się, że technicznie jest to możliwe. W praktyce jest z tym dużo zamieszania. Trzeba koniecznie podkreślić, że w klasycznych sterach rura nie wychodzi ponad ich poziom. W sterach ahead nakłada się na nią mostek. Jeśli ktoś się uprze, może wymienić rurę sterową. Zajmie się tym specjalista, ale też policzy sobie za to niemałe pieniądze. Tak więc nie jest to za bardzo opłacalne.

Kolejnym utrudnieniem jest to, że przeważnie stery klasyczne są dostępne w rozmiarze 1 cal. Z kolei te ahead mają 1 i 1/8 cala. Zdarzają się jednak też nietypowe rozmiary obu tych produktów. Pewne jest natomiast to, że będzie trzeba się naszukać.

W związku z powyższym trzeba dobrze się zastanowić, czy wymiana sterów ma sens. Należy przy tym wziąć pod uwagę jakość samego jednośladu. Jeśli jest to przestarzały model, w dodatku w niezbyt dobrym stanie, to może lepiej z tej zamiany zrezygnować.

Luzy sterów powinny być eliminowane od razu, gdy tylko się pojawią. Jazda rowerem obarczonym tym właśnie problemem mogłaby się źle skończyć. Dlatego nie ma na co czekać. Trzeba tylko zrobić to poprawnie, gdyż nawet mały błąd, małe niedopatrzenie, może doprowadzić do poważnych uszkodzeń. W najlepszej sytuacji, jeśli czynność zostanie wykonana niepoprawnie, luz po prostu nie zostanie wyeliminowany. Dobrze jest rozważyć wizytę w profesjonalnym serwisie. Czynnością trzeba zająć się profesjonalnie i zgodnie z zaleceniami producenta. Przy okazji tej regulacji, można skorzystać z dodatkowych usług i zlecić kompleksowy przegląd techniczny jednośladu.

Wymiana sterów w rowerze

Post autor: fxxx » wtorek 03 kwie 2012, 10:30

ze wstępnych pomiarów to wspornik kierownicy ma 27mm więc chyba jest oversize, długość rury sterowej 210mm.

Mam dostęp do prasy hydraulicznej, jednak spytam w serwisie, bo może faktycznie nie ma sie co zabierać.

Teraz tak, jak w klasycznych sterach mam rurę długości 210mm to jakiej długości potrzebuję do ahead?

Rower służy do zwyczajnej jazdy, z tym, że czasem zjadę na nim po mocno kamienistej ścieżce. Stary amortyzator po pierwsze praktycznie nie amortyzuje, po drugie już ma luz przód-tył.

Rowery od A do Z

Typy sterów

Stery (ang: “headset”) odpowiadają za właściwe działanie kierownicy. Głównym elementem są łożyska przenoszące nacisk rąk rowerzysty na kierownice i co za tym idzie na koło. Stery łączą rurę sterową widelca z główką ramy.

Przez wiele lat na rynku rowerowym królowały stery klasyczne o bardzo prostej budowie. Najczęstsza wada tych sterów – powstawanie luzów zachęciła producentów do skonstruowania lepszego rozwiązania. Tak parę lat temu powstały stery typu Ahead.

Stery Ahead

Stery Ahead są lżejsze od tradycyjnych, mają mniejszą tendencję do powstawania luzów, są sztywniejsze i prostsze w obsłudze. Wadą tego rozwiązania jest niemożność regulacji wysokości wspornika kierownicy. W sterach ahead wspornik pozostaje cały czas na jednej wysokości. Jedyna możliwością zmiany położenia kierownicy jest zakup wspornika o większym kącie nachylenia.

Aby zmienić stery klasyczne na ahead, musimy również zmienić widelec – jest on krótszy i nie jest zakończony gwintem.

Stery Ahead z łożyskami

kulkowymi (najtańsze) Stery Ahead z łożyskami igiełkowymi

(na zdjęciu są łożyska igiełkowe i kulkowe) Stery Ahead z łożyskami maszynowymi

(najlepsze)

Wspornik kierownicy przeznaczony do sterów “ahead”

Rozkręcanie sterów ahead

zdjąć linkę hamulca przedniego z wieszaka (jeśli jest) wykręcić górną śrubę imbusową zdjąć korek górny poluzować dwie (zazwyczaj) boczne śruby imbusowe przy wsporniku zdjąć wspornik kierownicy wyjąć widelec jeśli to nie jest możliwe – spróbować poluzować wieszak linki hamulca przedniego (może być przykręcony do rury sterowej widelca) jeśli nadal nie można wyjąć widelca – spryskać środek płynem typu WD-40 i delikatnie wybić widelec od góry przez podkładkę drewnianą

Stery Klasyczne

Tradycyjne, proste i tanie rozwiązanie. Ich wadami są: tendencje do powstawania luzów oraz skomplikowany sposób regulacji. W przeciwieństwie do ahead wspornik przy sterach klasycznych posiada możliwość regulacji wysokości. Widelec do sterów klasycznych ma dłuższą rurę sterową niż w sterach ahead i jest zakończony gwintem. Mocowanie wspornika w rurze sterowej widelca opiera się na zasadzie klina – wkręcając górna śrubę imbusową zaciskamy klin wewnątrz rury.

Rozkręcanie sterów klasycznych

zdjąć linkę hamulca przedniego z wieszaka (jeśli jest) wykręcić górną śrubę imbusową – ale nie do końca – tylko tak, aby wysunęła się ok 1 cm uderzyć przez podkładkę np. drewnianą w główkę śruby imbusowej, tak aby ona swobodnie opadła wyciągnąć wspornik i widelec wykręcić miski sterów – górną i dolną (uwaga na kulki od łożyska)

Stery klasyczne z łożyskami kulkowymi Wspornik kierownicy

przeznaczony do sterów zwykłych

Regulacja sterów

Aby sprawdzić czy stery są dobrze wyregulowane, należy trzymając ręce na kierownicy zablokować przedni hamulec i kołysać rowerem w przód i tył. Jeśli wyczuwamy luz, lub stukanie, to znaczy że stery są za luźne i wymagają regulacji. Drugi sposób, polega użyciu jednej ręki do poruszania rowerem, a drugą obejmujemy miski sterów (dolną i górną na przemian) i poruszmy rowerem. Jeżeli czujemy że miski poruszają się względem siebie to takie stery również wymagają regulacji.W trzecim teście należy unieść przód roweru parę centymetrów nad ziemię, nakierować jedną ręką koło na wprost i pozwolić się swobodnie obrócić kierownicy w dowolną stronę. Jeśli tak nie jest – koło nie chce się skręcić i stoi nieruchomo, lub robi to z oporami, to znaczy że stery są dokręcone za mocno.

Stery Ahead

Dwie boczne śruby przy wsporniku kierownicy służą do regulacji położenia poziomego mostka względem koła. Górna śruba imbusowa ma za zadanie zlikwidowanie ewentualnych luzów. Przed regulacją należy poluzować trochę boczne śruby przy wsporniku, a po regulacji dokręcić naprzemiennie (po pół obrotu na każdą śrubę). Po ostatecznym dokręceniu śrub zaleca się jeszcze dokręcić górną o pół obrotu – zapobiegnie to wykręcaniu się jej. .

Przy regulacji i skręcaniu sterów ujawnia się duża przewaga konstrukcji ahead nad klasyczną – regulacja jest prosta i służy do tego jedna śruba.

Stery Klasyczne

Regulacja sterów klasycznych jest dosyć skomplikowana i wymaga czasu i cierpliwości.

poluzuj przeciwnakrętkę górną (tzw. kontrę) za pomocą klucza do sterów (rozmiar ok. 36) przekręć górną miskę o ok 1/8 obrotu w kierunku ruchu wskazówek zegara, żeby dokręcić ster, albo w przeciwnym kierunku, aby go poluzować teraz najtrudniejsza czynność – trzymając górną miskę nieruchomo, dokręć przeciwnakrętkę mocno sprawdź luzy, jeśli nadal występują wróć do punktu pierwszego, aż do uzyskania efektu

Rozmiary sterów

Stery należy dobrać w zależności od średnicy rury sterowej. I tak:

키워드에 대한 정보 zmiana sterów klasycznych na ahead

다음은 Bing에서 zmiana sterów klasycznych na ahead 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

See also  야마자키 12 년 | [ 위스키 ] 야마자키 12년 | 전설의 일본 1군처럼 가격이 안드로메다로 가버린 싱글몰트 재패니스 위스키 32 개의 베스트 답변
See also  Papier Ścierny Do Szlifierki Oscylacyjnej Parkside | Mimośrodowa, Oscylacyjna I 3 W 1 Szlifierki Parkside \U0026 Bardzo Tanie I Działające 27765 명이 이 답변을 좋아했습니다

See also  톡 소다 소주 | 톡소다와 좋은데이를 섞으면? | 톡쏜데이 | 존맛주의 #Shorts 모든 답변

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 Stery kierownicy klasyczne

  • wykręć podlasie
  • przyroda
  • żubr
  • podróż
  • wycieczka
  • rower
  • podlasie
  • podlasiu
  • śnieg
  • lato
  • zima
  • plecak
  • pieszo
  • ptaki
  • zwierzęta
  • merida
  • silex300
  • gravel
  • naprawy
  • warsztat
  • malowanie
  • smarowanie
  • renowacja
  • mycie
  • myjka
  • odnawianie
  • narzędzia
  • ognisko
  • kiełbaska
  • natura
  • zwiedzanie
  • gadżety
  • na rower
  • taniegadżetyrowerowe
  • spd
  • pedały
  • shimano
  • decathlon
  • buty
  • wosk do łańcucha
  • momum
  • garbaruk
  • przerzutka
  • kross
  • ESKER
  • Garmin
  • nawigacja
  • mio
  • trasy
  • maraton
  • Wisła1200
  • Suwalskie Tropy
  • Crosso
  • Ortlieb
  • GRX
  • tubeless
  • Stery

Stery #kierownicy #klasyczne


YouTube에서 zmiana sterów klasycznych na ahead 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 Stery kierownicy klasyczne | zmiana sterów klasycznych na ahead, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

Leave a Comment